Sztućce | Sklep Home-Rest

Sztućce

Podstawą eleganckiego przygotowania stołu na podjęcie gości są eleganckie sztućce. W sklepie Homerest oferujemy wiele ponadczasowych zestawów. Wykonane z dobrej jakości stali dają gwarancję nierdzewności nawet podczas mycia w zmywarce. Sztućce w naszym sklepie dostępne są w zestawach 12-elementowych i większych usytuowanych w eleganckich walizkach, co ułatwia ich przechowywanie. Dzięki mnogości wzorów sztućców w sklepie Homerest, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Proste, lekko falowane, czy bogato zdobione – dla nas to nie problem, posiadamy je wszystkie!

Wysokiej klasy sztućce - sklep online Homerest zaprasza do zakupu!

 • Komplet sztućców Dream...
  Szybki podgląd

  Dream Flower – Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem kwiatowym. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Dream Flower jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów.

 • Komplet sztućców Napoli...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Napoli w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości 18/10, nóż(13/0)

 • Komplet sztućców Rave...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Rave marki Ambition 24-elementowy wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej – widelec, łyżka, łyżeczka 18/0, nóż 13/0. Cechą charakterystyczną jest nowoczesny i elegancki design, który zachwyci każdego gościa przy stole.

 • Komplet sztućców Wave...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Wave marki Ambition 24-elementowy wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej – widelec, łyżka, łyżeczka 18/0, nóż 13/0. Cechą charakterystyczną jest nowoczesny i elegancki design, który zachwyci każdego gościa przy stole.

 • Łyżeczka do cukru Natalia...
  Szybki podgląd

  Natalia- linia o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przepięknie prezentują się z zastawą stołowa o klasycznym, okrągłym kształcie i delikatną dekoracją. Linia Natalia to jeden z najbardziej popularnych wzorów sztućców, które znakomicie sprawdziły się w gastronomii.

 • Łyżeczka do cukru Prato 14...
  Szybki podgląd

  Łyżeczka do cukru z serii Prato to jedna z najbardziej popularnych serii, która od lat znakomicie sprawdza się w gastronomii. Dobra cena i dobra jakość sprawia, że seria Prato stale powiększa grono zadowolonych użytkowników.

 • Zestaw do sałaty...
  Szybki podgląd

  Komplet sztućców do nakładania sałaty z serii Napoli marki Ambition uszlachetni każdy stół. Utensylia kuchenne wykonane zostały z ręcznie polerowanej stali nierdzewnej 18/10. Sztućce można myć w zmywarce. W linii Napoli występuje bogaty wybór naczyń oraz sztućców, dzięki którym nakrycie stołu będzie kompletne oraz nabierze wyjątkowego charakteru.

 • Zestaw do sałaty...
  Szybki podgląd

  Komplet sztućców do sałaty z serii Napoli marki Ambition to niezwykle efektowny  i designerski zestaw wykonanych z ręcznie polerowanej stali nierdzewnej 18/10. Gustowny komplet, dodaje niezwykłej elegancji całej zastawie. W linii Napoli występuje bogaty wybór naczyń oraz sztućców, dzięki którym nakrycie stołu będzie kompletne oraz nabierze wyjątkowego charakteru. Dostosowane są do mycia w zmywarce.

 • Komplet sztućców Wave...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Wave marki Ambition 24-elementowy wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej - widelec, łyżka, łyżeczka 18/0, nóż 13/0. Cechą charakterystyczną jest nowoczesny i elegancki design, który zachwyci każdego gościa przy stole.

 • Komplet sztućców Rave...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Rave marki Ambition 24-elementowy wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej - widelec, łyżka, łyżeczka 18/0, nóż 13/0. Cechą charakterystyczną jest nowoczesny i elegancki design, który zachwyci każdego gościa przy stole.

 • Komplet sztućców Verona...
  Szybki podgląd
  • Obniżka

  Komplet sztućców Verona...

  119,90 zł 99,90 zł

  Verona - Tradycyjna linia sztućców z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Sztućce przepięknie prezentują się z zastawą stołowa o klasycznym, okrągłym kształcie i delikatną dekoracją. Komplet sztućców 24-elementowy ze stali nierdzewnej 18/10 (nóż 13/0), gwarantującej wysoką jakość.

 • Komplet sztućców Dream...
  Szybki podgląd

  Dream Flower - Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem kwiatowym. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Dream Flower jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów.