Filtruj według

Mleczniki

 • Mlecznik Basic White 270 ml...
  Szybki podgląd

  Basic White - zastawa stołowa o delikatnym okrągłym kształcie. Wykonana z białej porcelany. Klasyka zastawy idealnie wpasuje się w zacisze domowej jadalni, jak również odnajdzie swoje zastosowanie w restauracji. Można myć w zmywarce, używać w kuchence mikrofalowej.  Elegancja na co dzień.

 • Mlecznik Fala / Kubiko 200...
  Szybki podgląd

  Niezwykle ciekawe połączenie oraz idealna propozycja dla miłośników niestandardowych rozwiązań. Mlecznik z uchwytem, marmurowa biel porcelany, ze względu na zwiększoną odporność na temperaturę wyjątkowo trwała linia, naczynia można myć w zmywarce, używać w kuchence mikrofalowej.

 • Mlecznik Fusion Fresh Taupe...
  Szybki podgląd

  Mlecznik Fusion Fresh w kolorze brązowym wykonany z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej z dbałością o każdy szczegół. Szkliwienie sprawia, że naczynia są bardziej odporne na zabrudzenia, mają niska absorpcję wody i są łatwiejsze w czyszczeniu.

 • Mlecznik Fusion Fresh Cream...
  Szybki podgląd

  Mlecznik Fusion Fresh w kolorze ecri wykonany z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej z dbałością o każdy szczegół. Szkliwienie sprawia, że naczynia są bardziej odporne na zabrudzenia, mają niska absorpcję wody i są łatwiejsze w czyszczeniu.Dzbanek na mleko to niezastąpione w każdym domu naczynie. Dzbanek z pewnością będzie piękną, długo służącą ozdobą stołu.