Bulionówka Porto / Paris / Tokyo 350 ml AMBITION

Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Interesujący zakręcony kształt produktów jest połączeniem kształtów owalnego i fali. Wzmocnienie brzegów chroni naczynia przed obtłuczeniami. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to nasze najmocniejsze strony.

14,90 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Interesujący zakręcony kształt produktów jest połączeniem kształtów owalnego i fali. Wzmocnienie brzegów chroni naczynia przed obtłuczeniami. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to nasze najmocniejsze strony. Bulionówki znajdą zastosowanie w domowej jadalni, zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i rodzinnych uroczystości i spotkań świątecznych. Nadają się do zmywania w zmywarce oraz użytkowania w kuchence mikrofalowej.

Opis

Kolekcja
Porto
Materiał
Porcelanowe
Wysokość
6.2 cm
Średnica
11 cm
Kolor
Biały
Waga
0.3 kg
Pojemność
350 ml