Cukiernica Porto 260 ml AMBITION

Cukiernica Porto to nowoczesna linia naczyń z wysokiej jakości porcelany. Doskonale prezentuje się na każdym stole. Połyskującą biel talerzy oraz akcesoriów podkreśla geometryczny kształt, dodając całej zastawie niezwykłego charakteru.

12,90 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Cukiernica Porto to nowoczesna linia naczyń z wysokiej jakości porcelany. Doskonale prezentuje się na każdym stole. Połyskującą biel talerzy oraz akcesoriów podkreśla geometryczny kształt, dodając całej zastawie niezwykłego charakteru. Niekwestionowaną zaletą porcelany  jest zwiększona wytrzymałość na zarysowania oraz odporność na działanie wysokich temperatur. Naczynia można myć w zmywarce, używać w kuchence mikrofalowej.

100 Przedmioty

Opis

Kształt
Kwadratowe
Kolekcja
Porto
Materiał
Porcelanowe
Długość
7.6 cm
Wysokość
10.2 cm
Szerokość
7.6 cm
Kolor
Biały
Waga
0.31 kg
Pojemność
260 ml