Dzbanek ASCOT1,6 l LUMINARC

Seria ASCOT  to produkty najwyższej jakości, stworzone ze szkła sadowego. Unikalny design powoduje iż dzbanek  doskonale spełnia funkcje szkła użytkowego. Jest on idealnie przejrzysty wykonany z dbałością o każdy szczegół.

16,90 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria ASCOT  to produkty najwyższej jakości, stworzone ze szkła sadowego. Unikalny design powoduje iż dzbanek  doskonale spełnia funkcje szkła użytkowego. Jest on idealnie przejrzysty wykonany z dbałością o każdy szczegół. Z powodzeniem stosowany jest od wielu lat w gastronomii jak i w naszych domach. Dzbanek posiada pokrywę wykonana z polipropylenu co skutkuje tym iż przechowywane w nim płyny dłużej zachowują świeżość.

Produkty Luminarc to gwarancja bezpieczeństwa. Idealnie gładka powierzchnia zapobiega gromadzeniu się bakterii i zanieczyszczeń, zapewniając najwyższe walory higieniczne i użytkowe. Troska o zdrowie klienta, a przy tym zaspokojenie jego potrzeb estetycznych i funkcjonalnych są najwyższymi wartościami marki.

100 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Ascot
Waga
2kg
Średnica podstawy
11 cm
Średnica wlewu
11 cm