• Obniżka

Forma do tarty 26 cm OCUISINE

Forma okrągła na ciasto o średnicy 26 cm marki Ocuisine to wysoka jakość naczyń żaroodpornych,  przystosowanych do użytku w piekarnikach elektrycznych, gazowych czy kuchenkach mikrofalowych. Odporne na niskie i wysokie temperatury: od -40°C do 300°C.

23,90 zł
19,00 zł Zniżka 4,90 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Forma okrągła na ciasto o średnicy 26 cm marki Ocuisine to wysoka jakość naczyń żaroodpornych,  przystosowanych do użytku w piekarnikach elektrycznych, gazowych czy kuchenkach mikrofalowych. Odporne na niskie i wysokie temperatury: od -40°C do 300°C.  Przystosowane do przechowywania w lodówce lub zamrażarce. Można myć w zmywarce. Doskonała jakość w niskiej cenie!

W celu przedłużenia ich trwałości należy unikać wlewania zimnego płynu do gorącego naczynia oraz stawiania gorącego naczynia na zimną lub wilgotną powierzchnię (naczynie może pęknąć). Nie używać druciaków oraz proszków do czyszczenia

100 Przedmioty

Opis

Kształt
Okrągłe
Materiał
Szklane
Średnica
26 cm
Kolor
Przezroczysty
Waga
0,980kg