Forma do ciasta 30 cm PYREX

Pyrex to wysoka jakość naczyń żaroodpornych, przystosowanych do użytku w piekarnikach elektrycznych i  gazowych oraz kuchenkach mikrofalowych. Odporne na niskie i wysokie temperatury: od -40°C do 300°C. Szkło borowo-krzemowe składające się z 8% tlenku boru i 85% tlenku krzemu.

22,60 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pyrex to wysoka jakość naczyń żaroodpornych, przystosowanych do użytku w piekarnikach elektrycznych i  gazowych oraz kuchenkach mikrofalowych. Odporne na niskie i wysokie temperatury: od -40°C do 300°C. Szkło borowo-krzemowe składające się z 8% tlenku boru i 85% tlenku krzemu. Charakteryzuje się ono wysoką odpornością na szoki termiczne. Pyrex po raz pierwszy został wyprodukowany w roku 1924. Przystosowanie do przechowywania w lodówce lub zamrażarce. Można myć je w zmywarce. 

 W celu przedłużenia ich trwałości należy unikać wlewania zimnego płynu do gorącego naczynia oraz stawiania gorącego naczynia na zimną lub wilgotną powierzchnię (naczynie może pęknąć). Nie używać druciaków oraz proszków do czyszczenia.

10 LAT GWARANCJI NA SZKŁO PYREX

100 Przedmioty

Opis

Kształt
Okrągłe
Materiał
Szklane
Średnica
30 cm
Kolor
Przezroczysty
Waga
1,10kg