Garnek emaliowany Rustico z pokrywką 22 cm / 5 l kremowy AMBITION

Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to najmocniejsze strony. Wśród produktów można znaleźć zarówno linie nowoczesne, o odważnej stylistyce, jak i zawsze elegancką klasykę.

70,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to najmocniejsze strony. Wśród produktów można znaleźć zarówno linie nowoczesne, o odważnej stylistyce, jak i zawsze elegancką klasykę. Produkty wykonane są z dbałością o każdy szczegół, używane są tylko najlepsze materiały.

Garnek pokryty jest emalia zarówno wewnątrz jak i wewnątrz. Uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej szklaną pokrywę.Posiada okuwany brzeg, który chroni przed obtłuczeniami. Garnek przystosowany jest do używania w piekarniku (do 240°C, bez pokrywki) oraz na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych.

Zalety powłoki emaliowanej:

  • powłoka emaliowana posiada antyalergiczne właściwości,
  • idealnie gładka i nieporowata powłoka,  bardzo łatwo się czyści
  • naczynia emaliowane są wytwarzane z naturalnych surowców, dzięki czemu potrawy zachowują swój prawdziwy smak oraz  wartości odżywcze, witaminy i minerały.
  • podczas użytkowania powłoka emaliowana nie wytwarza szkodliwych substancji. 

UWAGA! 

Naczynia pokrywane warstwą emalii przy zastosowaniu najwyższej jakości naturalnego procesu produkcji, mogą posiadać wybrzuszenia, nierówne wzory dekoracyjne czy przebarwienia, które nie są wadą produktu i w żaden sposób nie wpływającą na jakość oraz walory funkcjonalne podczas użytkowania.

99 Przedmioty

Opis

Kształt
Okrągłe
Kolekcja
Rustico
Materiał
Stalowe, Szklane
Średnica
22 cm
Kolor
Ecri
Waga
1.8 kg
Wzór
Gładki
Pojemność
5000 ml
Grubość ścianki
0,8 mm