• Obniżka

Kubek porcelanowy Diana 350 ml AMBITION

Diana - nowoczesna i elegancka linia naczyń z wysokiej jakości porcelany New Bone China, dodatkowo wzmacnianej, gwarantującej wyższą wytrzymałość na obtłuczenia oraz wysokie temperatury. Porcelanowe kubki do kawy i herbaty są niezbędne w każdym domu.

11,90 zł
6,90 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Diana - nowoczesna i elegancka linia naczyń z wysokiej jakości porcelany New Bone China, dodatkowo wzmacnianej, gwarantującej wyższą wytrzymałość na obtłuczenia oraz wysokie temperatury. Porcelanowe kubki do kawy i herbaty są niezbędne w każdym domu. Dobieramy je do nastroju, pory dnia, szczególnej okazji czy po prostu do wystroju wnętrza. Poranna kawa wypijana w ulubionym kubku poprawia nam nastrój i napędza na resztę dnia. 

100 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Diana
Materiał
Porcelanowe
Wysokość
10.5 cm
Średnica
9 cm
Kolor
Biały
Waga
0,25kg
Pojemność
350 ml