Komplet 3 pucharków do lodów Swirl 300 ml LUMINARC

Komplet modnych pucharków z kolekcji Luminarc Swirl są doskonałe do serwowania lodów jak i deserów na ciepło. Wykonane ze szkła hartowanego odpornego na zmiany temperatury, uderzenia i zarysowania.

11,50 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Komplet modnych pucharków z kolekcji Luminarc Swirl są doskonałe do serwowania lodów jak i deserów na ciepło. Wykonane ze szkła hartowanego odpornego na zmiany temperatury, uderzenia i zarysowania. Seria Swirl to idealna propozycja dla lubiących nowoczesne i proste kształty. Staranne wykończenie, gładka powierzchnia i niebanalny kształt sprawiają, że pucharki są niezastąpione w każdym domu.

100 Przedmioty

Opis

Materiał
Szklane
Kolor
Przezroczysty
Waga
0,93kg