Szklanka do piwa Draft 380 ml PASABAHCE

Pasabahce to turecka firma, która  jest światowym liderem w produkcji szkła. Szklanki są wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałego szkła, odpornego na uszkodzenie, zarysowanie czy pęknięcie.

5,90 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pasabahce to turecka firma, która  jest światowym liderem w produkcji szkła. Szklanki są wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałego szkła, odpornego na uszkodzenie, zarysowanie czy pęknięcie. Możesz mieć pewność że będą niezawodnie sprawdzać się naprawdę długo! Ich pojemność wynosi 380 ml, a wysokość to 190 mm. Możesz pewnie trzymać je w dłoni, ponieważ mają optymalny i wygodny kształt. W komplecie znajdziesz sześć kieliszków do piwa PASABAHCE. To doskonały zestaw, którego nie może zabraknąć w Twoim domu!

100 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Draft
Materiał
Szklane
Wysokość
19 cm
Kolor
Przezroczysty
Waga
1.8 kg
Pojemność
380 ml
Średnica podstawy
7 cm
Średnica wlewu
6,5 cm