Profesjonalne narzędzia marki Mannesmann Demag cieszą się ogromnym zaufaniem ich użytkowników od wielu lat. Korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz dobór najwyższej jakości materiałów przekłada się na profesjonalny charakter wrzecion pneumatycznych i pozostałych narzędzi producenta. Pneumatyczne wrzeciona marki Mannesmann Demag zostały zaprojektowane z myślą o przemyśle produkcyjnym, oferując niezwykle precyzyjną obróbkę metalu. Co zatem oferują pneumatyczne wrzeciona Mannesmann Demag?

 

Pneumatyczne wrzeciona Mannesmann Demag – praktyczny sposób na trwałą obróbkę

Wrzeciona pneumatyczne zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagającej obróbce. Zasilane energią pneumatyczną narzędzia niemieckiego producenta zapewniają wysoką precyzję obróbki. Dzięki zdolności adaptacji do powierzchni detalu wrzeciona zapewniają okrawanie, polerowanie, jak również usuwanie zadziorów i innych powstałych niedoskonałości. 

Pneumatyczne wrzeciona to także synonim najwyższej jakości oraz niezawodności. Użyte do produkcji materiały cechują się najwyższą jakością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. O tym fakcie świadczy przyznany firmie Mannesmann Demag certyfikat DIN EN ISO 9001. Wrzeciona są w pełni przyjazne codziennemu użytkowaniu – ich uniwersalny charakter zapewnia wysoką dokładność osiową. Wysoką trwałość wrzecion zapewnia korpus oraz ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. 

W zależności od rodzaju wrzeciona zostały wyposażone w pływające podatne podparcie łożysk dla modeli turbin. W przypadku modeli łopatkowych producent usprawnił konstrukcję wrzecion, wyposażając je w podwójne łożyska. Tak kompleksowe podejście towarzyszące przy projektowaniu narzędzi Mannesmann Demag sprawia, że pneumatyczne wrzeciona cieszą się ogromnym powodzeniem w branży produkcyjnej. Dodatkowo w trosce o potrzeby użytkowników producent oferuje szeroki wybór różnego rodzaju wrzecion pneumatycznych, które sprawdzą się przy najbardziej wymagających powierzchniach. 

Maszyny do obróbki metalu doskonale radzą sobie z obróbką takich metali jak stal, aluminium, żelazo, czy też mosiądz. Wybór pneumatycznych wrzecion Mannesmann Demag to także oszczędność czasu i kosztów związanych z produkcją wybranych towarów. Dzięki wysokiej żywotności, a także taniej eksploatacji narzędzia zapewniają produktywną i kompleksową obróbkę detali. W ten sposób wrzeciona znajdują swoje zastosowanie przy produkcji maszyn i narzędzi mechanicznych, artykułów elektronicznych, a także w branży motoryzacyjnej i lotniczej.

Narzędzia Mannesmann Demag – przewaga dzięki doświadczeniu

Marka Mannesmann Demag zajmuje się produkcją narzędzi do obróbki metalu od ponad stu lat. Dzięki korzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych pneumatyczne wrzeciona sprostają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Ze względu na szeroki asortyment narzędzi wrzeciona pneumatyczne dzielą się między innymi na wrzeciona do automatycznego okrawania, wrzeciona do frezowania, szczotkowania, wiercenia, piłowania, szlifowania, a także do obróbki kątowej. 

Dzięki zasilaniu pneumatyką wrzeciona zapewniają kompleksową obróbkę. Korzystanie z omawianych urządzeń daje maksymalny komfort użytkowania operatorowi maszyny sterującej. Zaawansowana specyfikacja techniczna pozwala wykorzystywać narzędzia przy produkcji masowej, zapewniając jednocześnie powtarzalność i dokładność zlecanych prac. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań, produkty Mannesmann Demag cechują się zwiększoną wydajnością, a także intuicyjnym użytkowaniem. Stosunkowo atrakcyjny koszt zakupu pozwala zwrócić uwagę na pozostałe produkty producenta. 

Jako lider w branży narzędzi dla przemysłu produkcyjnego niemiecki producent oferuje kompleksowe rozwiązania pozwalające cieszyć się maksymalną wydajnością oraz niskim stopniem zużycia. W celu wyboru odpowiedniego rozwiązania warto zasięgnąć opinii doświadczonego eksperta, który pomoże wybrać narzędzia dostosowane do wybranych potrzeb.

źródło: stmech.eu – profesjonalne technologie i narzędzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *