Mówi się, że reklama to dźwignia handlu. Dzięki reklamom potencjalni klienci mogą zobaczyć nasze usługi oraz ofertę. Wszystko to sprawia, że bilboardy,  a właściwie szeroko rozumiana reklama wieloformatowa staje się coraz popularniejsza, gdyż przyciąga wzrok. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Reklama wieloformatowa- Co to jest?

W reklamie liczy się głównie to, aby została ona zauważona przez potencjalnych klientów. Nawet najlepszy pomysł jednak nie przyniesie pożądanych efektów, jeżeli reklama zostanie wydrukowana i utworzona w niestaranny i brzydki sposób z niezbyt przemyślanym graficznym logo. Inną sprawą jest to, jak zostanie on oceniony później. Nie ma lepszego rozwiązania na zapewnienie sobie widocznej reklamy jak odpowiedni jej rozmiar. Fakt ten jest tak oczywisty, że trudno jest z nim dyskutować. Jeżeli outdoor reklama jest duża-wszyscy bez trudu ją zobaczą. Jeżeli jednak jest mała, z pewnością może zostać pominięta z gąszczu innych reklam, na przykład w prasie. Reklama wieloformatowa to nic innego, niż bilbord, który ustawiany jest w najważniejszych częściach miasta. Aby znaleźć firmę, która świadczy tego typu usługi, wystarczy wpisać ”reklama zewnętrzna warszawa” i cieszyć się efektami, jakie daje nasza praca. Przedsiębiorcy często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jaką moc przekazu mają bilboardy. Warszawa to miasto, w którym jest ich największa ilość, dlatego ich widok w ważnych miejscach miasta z pewnością pozytywnie wpłynie na odbiór.

Dlaczego warto postawić na bilboardy?

Reklama wieloformatowa, a ściślej mówiąc bilboardy to jedne z najchętniej wybieranych rozwiązań, jeżeli weźmiemy pod uwagę przekaz reklamy. Jest to duże rozwiązanie, które z pewnością nie zostanie pominięte tak, jak na przykład w reklamie, czy internecie. Ogromny bilbord ustawiony w środku miasta to gwarancja szerszego przekazu do większego grona odbiorców. Ze względu na fakt, iż liczba miejsc na bilbordy jest nieco ograniczona, coraz częściej widuje się na budynkach, kamienicach lub też bokach, na których nie ma okien. Reklamę wielogabarytową wyróżnia oczywiście przede wszystkim rozmiar. Można powiedzieć, że jest to najczęściej wybierana forma reklamy a rynku, która dociera do szerokiego grona odbiorców. Całość widoczna jest doskonale nawet z dużej odległości, dzięki czemu umieszczenie jej na wysokich budynkach sprawia, że dociera do jeszcze szerszego grona odbiorców. Bilbordy reklamowe notują prezentowany przekaz, ukazując go w czystych, pięknych barwach, co trafia do odbiorców.

Czym kierować się podczas zamawiania reklam zewnętrznych?

Montaż i wykonanie nośnika jest stosunkowo tanie w porównaniu do efektu reklamy, jaki daje ten typ reklamy. Przed wyborem firmy świadczącej usługi takiego typu warto zapoznać się z opiniami, a także wskazówkami innych klientów. W niektórych przypadkach warto powierzyć w całości pracę profesjonalistom, którzy tworząc bilboardy w Warszawie, przyczynią się do generacji znacznie większych przychodów, niż do tej pory.

Źródło: Shark Design – drukarnia Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *