Jadalnia

 • Komplet sztućców Dream...
  Szybki podgląd

  Dream Flower – Sztućce w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem kwiatowym. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Dream Flower jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów.

 • Komplet sztućców Napoli...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Napoli w klasycznym kształcie, zdobione subtelnym motywem linii. Delikatne wzornictwo sprawia, że kolekcja Napoli jest jedną z chętniej wybieranych przez klientów. Wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości 18/10, nóż(13/0)

 • Komplet sztućców Rave...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Rave marki Ambition 24-elementowy wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej – widelec, łyżka, łyżeczka 18/0, nóż 13/0. Cechą charakterystyczną jest nowoczesny i elegancki design, który zachwyci każdego gościa przy stole.

 • Komplet sztućców Wave...
  Szybki podgląd

  Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców z delikatnym ornamentem stanowi esencję dobrego stylu. Komplet sztućców Wave marki Ambition 24-elementowy wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej – widelec, łyżka, łyżeczka 18/0, nóż 13/0. Cechą charakterystyczną jest nowoczesny i elegancki design, który zachwyci każdego gościa przy stole.

 • Łyżeczka do cukru Natalia...
  Szybki podgląd

  Natalia- linia o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przepięknie prezentują się z zastawą stołowa o klasycznym, okrągłym kształcie i delikatną dekoracją. Linia Natalia to jeden z najbardziej popularnych wzorów sztućców, które znakomicie sprawdziły się w gastronomii.

 • Łyżeczka do cukru Prato 14...
  Szybki podgląd

  Łyżeczka do cukru z serii Prato to jedna z najbardziej popularnych serii, która od lat znakomicie sprawdza się w gastronomii. Dobra cena i dobra jakość sprawia, że seria Prato stale powiększa grono zadowolonych użytkowników.

 • Zestaw do sałaty...
  Szybki podgląd

  Komplet sztućców do nakładania sałaty z serii Napoli marki Ambition uszlachetni każdy stół. Utensylia kuchenne wykonane zostały z ręcznie polerowanej stali nierdzewnej 18/10. Sztućce można myć w zmywarce. W linii Napoli występuje bogaty wybór naczyń oraz sztućców, dzięki którym nakrycie stołu będzie kompletne oraz nabierze wyjątkowego charakteru.

 • Zestaw do sałaty...
  Szybki podgląd

  Komplet sztućców do sałaty z serii Napoli marki Ambition to niezwykle efektowny  i designerski zestaw wykonanych z ręcznie polerowanej stali nierdzewnej 18/10. Gustowny komplet, dodaje niezwykłej elegancji całej zastawie. W linii Napoli występuje bogaty wybór naczyń oraz sztućców, dzięki którym nakrycie stołu będzie kompletne oraz nabierze wyjątkowego charakteru. Dostosowane są do mycia w zmywarce.

 • Bulionówka Porto / Paris /...
  Szybki podgląd

  Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Interesujący zakręcony kształt produktów jest połączeniem kształtów owalnego i fali. Wzmocnienie brzegów chroni naczynia przed obtłuczeniami. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to nasze najmocniejsze strony.

  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Bulionówka Diwali 500 ml...
  Szybki podgląd

  Bulionówka 500 ml Diwali - jest to klasyczna kolekcja naczyń z białego szkła hartowanego. Poprzez specjalny proces hartowania materiał ten zyskuje bardzo wysoką odporność na zadrapania i uderzenia. Gładka powierzchnia bez porów umożliwia proste i porządne czyszczenie, spełniając najwyższe higieniczne normy. 

 • Bulionówka z uszami 320 ml...
  Szybki podgląd

  Francuskie szkło Arcoroc to zarówno szeroka gama szklanek, półmisków, talerzy, salaterek, kubków jak również serwisów obiadowych i naczyń żaroodpornych. Arcoroc to produkty obecne od wielu lat na całym świecie, cieszące się powszechnym uznaniem na wszystkich rynkach, bez względu na panujące tam tendencje wzorcowe czy kolorystyczne.

 • Kubek Monaco 400 ml AMBITION
  Szybki podgląd

  Monaco - nowoczesna i elegancka linia naczyń z wysokiej jakości porcelany New Bone China, dodatkowo wzmacnianej, gwarantującej wyższą wytrzymałość na obtłuczenia oraz wysokie temperatury. Porcelanowe kubki do kawy i herbaty są niezbędne w każdym domu.