Komplet do napojów Roc 7-elementowy ARCOROC

Komplet Roc to produkty najwyższej jakości, stworzone ze szkła sodowego. Będzie świetnym rozwiązaniem na upalne dni i nie tylko, na każdego rodzaju przyjęcia. Komplet przeznaczony do zimnych napojów. Unikalny design powoduje iż dzbanek ARC doskonale spełnia funkcje szkła użytkowego.

29,90 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Komplet Roc to produkty najwyższej jakości, stworzone ze szkła sodowego. Będzie świetnym rozwiązaniem na upalne dni i nie tylko, na każdego rodzaju przyjęcia. Komplet przeznaczony do zimnych napojów. Unikalny design powoduje iż dzbanek ARC doskonale spełnia funkcje szkła użytkowego. Jest on idealnie przejrzysty wykonany z dbałością o każdy szczegół. Z powodzeniem stosowany jest od wielu lat w gastronomii jak i w naszych domach.To, co zdecydowanie wyróżnia te produkty, to innowacyjne technologie, oryginalne kształty i wygoda użytkowania.

100 Przedmioty

Opis

Materiał
Szklane
Kolor
Przezroczysty
Liczba osób
6
Waga
2,90kg